Veilingweg, Westland (Kralingerpolder)
U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Veilingweg te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Dichtstbijzijnde Genoemd gebouwen
- De Heeren van Alkemade - 523 m
- Leeuweriknest - 1489 m
Diensten in de buurt van Veilingweg
Auto
- Parkeren - 320m
Sportlaan - Parkeren - 379m
Sportlaan - Parkeren - 324m
- - geen kosten
Veilingweg - parkeerplaats - 474m
Uitterlier, 20A
Scholen
- School - 316m
De Achtsprong - WSKO (christian - roman_catholic)
Sportlaan, 47 2678VG De Lier
Telefoon: +31 174 521 743
E-mail: achtsprong@wsko.eu
Vrije tijd
- Tennis - 67m
Kanaalweg - Tennis - 132m
- - Tennis - 126m
't Loo - Tennis - 96m
Kanaalweg - Tennis - 167m
- - 10pin - 477m
Party Bowling Westland
Veilingweg, 7 2678LN De Lier - Voetbal - 237m
- - Voetbal - 396m
- - Voetbal - 271m
- - handbal - 184m
Veilingweg
Restauratie
- Restaurant - 477m
Party Bowling Westland
Veilingweg, 7 2678LN De Lier
Gezondheid
- Dokter - 406m
Together In Motion
Veilingweg, 16A 2678LN De Lier
Telefoon: +31 85 040 6038
Nutsbedrijven
- kinderopvang - 247m
De Rode Ridder - De Lange Keizer
Sportlaan, 49 2678VG De Lier
Anderen
- Laadstation - 288m
- - Engie
Veilingweg - Prullenbak - 326m
Veilingweg, 16 - sport-handball - 259m
ODIS
Veilingweg, 24 - sport-korfball - 193m
- - sport-korfball - 207m
C.K.V. Valto
Veilingweg, 18 - sport-korfball - 209m