Startpagina » Zuid-Holland » Westland » Kralingerpolder » Veilingweg

Veilingweg, Westland (Kralingerpolder)

U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Veilingweg te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer

Dichtstbijzijnde Genoemd gebouwen

  • De Heeren van Alkemade - 523 m
  • Leeuweriknest - 1489 m

Diensten in de buurt van Veilingweg

Klik op het selectievakje naast de naam van de dienst om de locatie van de geselecteerde services op de kaart weer te geven.

Filteren op categorie:

Auto

  • Parkeren - 320m
    Sportlaan
  • Parkeren - 379m
    Sportlaan
  • Parkeren - 324m
    - - geen kosten
    Veilingweg
  • parkeerplaats - 474m
    Uitterlier, 20A

Scholen

  • School - 316m
    De Achtsprong - WSKO (christian - roman_catholic)
    Sportlaan, 47 2678VG De Lier
    Telefoon: +31 174 521 743
    E-mail: achtsprong@wsko.eu

Vrije tijd

  • Tennis - 67m
    Kanaalweg
  • Tennis - 132m
  • Tennis - 126m
    't Loo
  • Tennis - 96m
    Kanaalweg
  • Tennis - 167m
  • 10pin - 477m
    Party Bowling Westland
    Veilingweg, 7 2678LN De Lier
  • Voetbal - 237m
  • Voetbal - 396m
  • Voetbal - 271m
  • handbal - 184m
    Veilingweg

Restauratie

  • Restaurant - 477m
    Party Bowling Westland
    Veilingweg, 7 2678LN De Lier

Gezondheid

Nutsbedrijven

  • kinderopvang - 247m
    De Rode Ridder - De Lange Keizer
    Sportlaan, 49 2678VG De Lier

Anderen

  • Laadstation - 288m
    - - Engie
    Veilingweg
  • Prullenbak - 326m
    Veilingweg, 16
  • sport-handball - 259m
    ODIS
    Veilingweg, 24
  • sport-korfball - 193m
  • sport-korfball - 207m
    C.K.V. Valto
    Veilingweg, 18
  • sport-korfball - 209m

Verbonden straten

Lijst van straten en pleinen verbonden met Veilingweg

 OSM Etiketten

type straatniet geklasseerd
maxspeed60
naamVeilingweg