Veilingweg, Westland (Kralingerpolder, De Lier)
U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Veilingweg te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Dichtstbijzijnde Genoemd gebouwen
- De Heeren van Alkemade - 517 m
- Leeuweriknest - 1482 m
Diensten in de buurt van Veilingweg
Auto
- Parkeren - 314m
Sportlaan - Parkeren - 372m
Sportlaan - Parkeren - 318m
- - geen kosten
Veilingweg - parkeerplaats - 480m
Uitterlier, 20A
Scholen
- School - 310m
De Achtsprong - WSKO (christian - roman_catholic)
Sportlaan, 47 2678VG De Lier
Telefoon: +31 174 521 743
E-mail: achtsprong@wsko.eu
Vrije tijd
- Tennis - 73m
Kanaalweg - Tennis - 138m
- - Tennis - 119m
't Loo - Tennis - 103m
Kanaalweg - Tennis - 160m
- - 10pin - 471m
Party Bowling Westland
Veilingweg, 7 2678LN De Lier - Voetbal - 243m
- - Voetbal - 278m
- - handbal - 190m
Veilingweg
Restauratie
- Restaurant - 471m
Party Bowling Westland
Veilingweg, 7 2678LN De Lier
Gezondheid
- Dokter - 399m
Together In Motion
Veilingweg, 16A 2678LN De Lier
Telefoon: +31 85 040 6038
Nutsbedrijven
- kinderopvang - 241m
De Rode Ridder - De Lange Keizer
Sportlaan, 49 2678VG De Lier
Anderen
- Laadstation - 281m
- - Engie
Veilingweg - Prullenbak - 319m
Veilingweg, 16 - sport-handball - 253m
ODIS
Veilingweg, 24 - sport-korfball - 186m
- - sport-korfball - 201m
C.K.V. Valto
Veilingweg, 18 - sport-korfball - 203m