U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Veilingpassage te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Dichtstbijzijnde Genoemd gebouwen Diensten in de buurt van Veilingpassage Klik op het selectievakje naast de naam van de dienst om de locatie van de geselecteerde services op de kaart weer te geven.
Auto Parkeren - 47m - - Ovk Adviseurs Oostdijk, 20 Parkeren - 373m - - publieke toegang - geen kosten Molenplein Parkeren - 322m - - publieke toegang - geen kosten Beneden Molendijk, 23A Parkeren - 256m - Scheepmakershaven, 30 Parkeren - 281m - Scheepmakershaven Parkeren - 382m - - publieke toegang De Werf Parkeren - 330m - Prins Hendrikstraat Parkeren - 198m - - geen kosten Wilhelminastraat Parkeren - 211m - Scheepmakershaven, 2 Parkeren - 187m - Scheepmakershaven, 42 Parkeren - 97mQ-Park De Veiling - Q-Park - fee Wilhelminaplein, 21 Parkeren - 295m - - publieke toegang Spuizicht, 17 Parkeren - 363m - - publieke toegang Spuizicht, 28 Parkeren - 357mP1 | Ankerplein - publieke toegang - geen kosten - toezicht De Werf, 2A-PoP Benzinestation - 604mTamoil express Abel Tasmanstraat, 4 3262XA Oud-Beijerland Telefoon: +31 88 4007300 Parking entrance - 131m - Veilingpassage, 12 Parking entrance - 355m - - Privé toegang Bakboord, 1 Parking entrance - 387m - - Privé toegang Stuurboord, 3 Parking entrance - 283m - - Privé toegang Kaapstander, 4Handel Meubilair - 190mDamme Interieur Westvoorstraat, 6 3262JP Oud-Beijerland Meubilair - 239mHowarths Interiors & Antiques Westvoorstraat, 25 3262JP Oud-Beijerland shop-vacant - 343m - Beneden Molendijk, 23A 3262AA Oud-Beijerland schoonheidssalon - 228mDe Nagelspecialist Peperstraat, 4 3262JK Oud-Beijerland Kapper - 106mBarbershop de Loods Oostdijk, 9 3261KB Oud-Beijerland Telefoon: +31 180229921 Kapper - 301mHaarlijn Kappers Peperstraat, 11 3262JK Oud-Beijerland Kapper - 346m - Kerkstraat, 49 Kapper - 206mDé KAPPER Peperstraat, 2 3262JK Oud-Beijerland Slagerij - 447mBarten's Slagerij Vierwiekenplein, 28 3262AN Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 627 800 Bakkerij - 451mBakker Voordijk Molendijk, 44 3262AK Oud-Beijerland interieur decoratie - 272mNuance Interieur Havendam, 5 3262AE Oud-Beijerland interieur decoratie - 317mHet Onderhuys Havendam, 13 3262AE Oud-Beijerland Elektronica - 549mPeter Pan Julianastraat, 45 3262SH Oud-Beijerland Fietsen - 277mDe Geus Oostdijk, 77 3261KC Oud-Beijerland gehoorapparaten - 228mBeter Horen Oost-Voorstraat, 57 Telefoon: +31 186 615 152 Openingstijden: Mo-Fr 09:00-17:30; PH,Sa,Su off Supermarkt - 558mDirk Vierwiekenplein, 46 Huishoudelijke - 144mXenos Oostdijk, 41 3261KC Oud-Beijerland tatoeëren - 463mB-dazzled Vierwiekenplein, 31 3262AN Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 844 444 Scheikundige - 57mEtos Veilingpassage, 18 3262SX Oud-Beijerland Scheikundige - 120mKruidvat Oost-Voorstraat, 24 3262JE Oud-Beijerland Openingstijden: Mo 12:00-18:00; Tu-Th 09:00-18:00; Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-17:00; PH off Banketbakkerij - 300mCandyShop Molendijk, 13 3262AH Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 623 288 Winkel - 64mDiBA Mineralen Oostdijk, 21 3261KB Oud-Beijerland Telefoon: +31 85 047 0693 Kledingwinkel - 69mStoereSpruitjes Oostdijk, 23 3261KB Oud-Beijerland Telefoon: +31 6 51317192 Kledingwinkel - 236mThe L.E.S. Støre Westvoorstraat, 26A 3262JP Oud-Beijerland Kledingwinkel - 136mONLY Oost-Voorstraat, 31 Kledingwinkel - 129mLincherie Oost-Voorstraat, 25 Kledingwinkel - 123mGentlemen Mode Oost-Voorstraat, 4 Schoenen - 63mSchipper Schoenmode Oostdijk, 23 Schoenen - 158mScapino Scheepmakershaven, 1 3261KN Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 745 472 Schoenen - 309mVan den Assem Molendijk, 12 Computers winkel - 192mSunteam Automatisering Oostdijk, 51 3261KC Oud-Beijerland Opticien - 426mHans Anders Vierwiekenplein, 24 3262AN Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 610 338 begrafenisondernemers - 331mUitvaartverzoring Moree Prins Hendrikstraat Boekenwinkel - 271mBruna Molendijk, 4 3262AK Oud-Beijerland deli winkel - 394mJaap Kaas & Lekkernijen Beneden Molendijk, 14 bazaar - 77mAction Wilhelminaplein, 1 3262SW Oud-Beijerland Openingstijden: Mo 09:00-18:00; Tu 09:00-18:00; We 09:00-18:00; Th 09:00-18:00; Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-18:00; Su closed zakken winkel - 109mDuifhuizen Oost-Voorstraat, 18 Warenhuis - 160mHEMA Oost-Voorstraat, 34 Telefoon: +31 186 617 877 Openingstijden: Mo-Sa 09:00-17:30; Fr 09:00-21:00Restauratie Kroeg - 185mHeeren van Beijerland Marktplein, 2 3261BZ Oud-Beijerland Kroeg - 296mHet Hart Peperstraat, 10 3262JK Oud-Beijerland Kroeg - 273mDe Zevende Hemel Peperstraat, 8 3262JK Oud-Beijerland Kroeg - 264mMe Moeder Peperstraat, 3 3262JK Oud-Beijerland Restaurant - 199mDe Pasta Club Westvoorstraat, 5 3262JP Oud-Beijerland Restaurant - 249mLeff Peperstraat, 6 3262JK Oud-Beijerland Restaurant - 338mLOOXS Havendam, 16 3262AE Oud-Beijerland Restaurant - 302m't Kookhuys Havendam, 11 3262AE Oud-Beijerland Restaurant - 309mSmook Grill Havendam, 12 3262AE Oud-Beijerland Restaurant - 311mEL TORO Havendam, 12 3262AE Oud-Beijerland Restaurant - 216mHet Postkantoor Westvoorstraat, 22 3262JP Oud-Beijerland Restaurant - 203mYakumi Oost-Voorstraat, 41 3262JG Oud-Beijerland Restaurant - 220mPoké&Zo Oud-Beijerland Scheepmakershaven, 2 3261KN Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 685 562 Restaurant - 240mDe Beren Marktplein, 8 3262AG Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 622 155 E-mail: oud-beijerlandrestaurant@beren.nl Restaurant - 295mRestaurant Oostkade Oostkade, 24 3261KL Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 617 170 Bar - 286mvan Speyck Peperstraat, 7 3262JK Oud-Beijerland Fast food - 119mGebo Oostdijk, 7 Fast food - 311mBram Ladage Molendijk, 15 3262AH Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 626028 Fast food - 394mVerhage Vierwiekenplein, 2 3262AN Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 715 015 Café - 295mBistro 't Havenhuys Havendam, 10 3262AE Oud-BeijerlandAnderen Sociale faciliteit - 473mUp Social Club Bijl Schuilplaats - 100m - Bierkade, 28 Schuilplaats - 394m - Willem van der Zaanstraat, 2 office-estate_agent - 248mMakelaardij de Jong Westvoorstraat, 29 3262JP Oud-Beijerland office-estate_agent - 298mOoms Veldhoen & Romeijn Makelaars Vlietkade, 1 3262JN Oud-Beijerland office-estate_agent - 368mMakelaardij van den Berg Vierwiekenplein, 1 3262AN Oud-Beijerland Telefoon: +31 186 649 090 shop-sewing - 392mStudio Pink Havendam, 28 3262AE Oud-Beijerland office-harbour_master - 482mwebsite Buitenhavenstraat, 8 3262AC Oud-Beijerland Openingstijden: PH,Mo-Su 17:00-17:45 Prullenbak - 246m - Havendam uitzendbureaus - 262mUitzendbureau In Person Havendam, 2 3262AE Oud-Beijerland Fontein - 144m - Scheepmakershaven Drinkwater - 188m - Scheepmakershaven Recycling - 184m - Oostdijk, 1A Recycling - 197m - Oostdijk, 1A Recycling - 193m - Oostdijk, 1A shop-perfumery - 88mICI PARIS XL Oost-Voorstraat, 9 3262JE Oud-Beijerland Openingstijden: Mo 12:00-17:30; Tu-Th 09:30-17:30; Fr 09:30-20:00; Sa 09:00-17:00; PH off Laadstation - 223m - Ooststraat, 30 Verbonden straten Lijst van straten en pleinen verbonden met
Veilingpassage