U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Veilingkade te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Diensten in de buurt van Veilingkade Klik op het selectievakje naast de naam van de dienst om de locatie van de geselecteerde services op de kaart weer te geven.
Handel Supermarkt - 219mJumbo Graaf Willem II straat, 10 2691MW 's-Gravenzande Supermarkt - 279mLidl Graaf Willem II straat, 30 2691MW 's-Gravenzande Fietsen - 158mAlex Tweewielers Vaartplein, 12-14 2691AJ 's-Gravenzande Openingstijden: Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-16:00; Tu off Zeevruchten - 115mVisshop Gravenstraat, 6 Kledingwinkel - 118m - Gravenstraat, 16 Kledingwinkel - 264m - Langestraat, 40 Kledingwinkel - 248m - Graaf Florisplein, 22 Kledingwinkel - 304mLinda's feeling Marktplein, 2 Kledingwinkel - 251mJoël Graaf Willem II straat, 27 2691MW 's-Gravenzande Kledingwinkel - 276mCharme Mode Graaf Willem II straat, 34 Meubilair - 309mVreugdenhil Stijlmeubelen Langestraat, 47 Alcohol - 106mSlijterij Madeira Vaartplein, 5 Alcohol - 222mDe Slijters Traan Graaf Willem II straat, 14 2691MW 's-Gravenzande Computers winkel - 275mNova Computers Graaf Florisplein, 44 Bakkerij - 225mMeesterbakker Roodenrijs Graaf Willem II straat, 16 2691MW 's-Gravenzande Bakkerij - 231mBakkerij van den Berg Graaf Florisplein, 6-8 2691ZW 's-Gravenzande Telefoon: +31 174 418 037 Openingstijden: Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-16:00 interieur decoratie - 163mTebbenhoff Woninginrichting Vaartplein, 4 interieur decoratie - 253mBazaar Graaf Willem II straat, 29 2691MW 's-Gravenzande interieur decoratie - 267mPuccini Interieur Graaf Willem II straat, 41 Elektronica - 162mEP: Stevens Vaartplein, 8 Opticien - 308mVan Leeuwen Optiek Graaf Florisplein, 66 2691ZX 's-Gravenzande Opticien - 359mBeeks Opticiens Langestraat, 151 Bloemist - 339m - Langestraat, 119A Kapper - 200mSeton Vaartstraat, 4 Kapper - 212mTeam Kapsalon Marktplein, 23 Warenhuis - 343mHEMA Langestraat, 125 2691BD 's-Gravenzande Schoenen - 272mVan de Ven Kleding - Van de Ven Langestraat, 54 Scheikundige - 309mKruidvat Langestraat, 58 2691BJ 's-Gravenzande Openingstijden: Mo-Th 09:00-19:00; Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-17:00; Su 12:00-17:00; PH off Scheikundige - 397mEtos Langestraat, 223 stomerij - 382mStyle Kledingreparatie Langestraat, 118A Sport winkel - 400mSport2000 Langestraat, 227A tatoeëren - 378mTattoo Gerben Langestraat, 114 speelgoedwinkel - 343mTop 1 Toys Westland van de Kasteelestraat, 22 2691ZN 's-Gravenzande Krantenwinkel - 264mPrimera Graaf Willem II straat, 26 2691MW 's-Gravenzande Juwelen - 383mJuwelier Vellekoop Langestraat, 195A Huishoudelijke - 376mBlokker Langestraat, 189 2691BE 's-Gravenzande Slagerij - 394mPoleij keurslager Langestraat, 221 2691BG 's-Gravenzande Telefoon: +31 174 440 544 Winkelcentrum - 239mHart van 's-Gravenzande Graaf Willem II straat, 22 Geschenken winkel - 310mWW 's-Gravenzande Langestraat, 113 2691BD 's-GravenzandeRestauratie Bar - 265mDe Promenade Langestraat, 48 Fast food - 116mGrillroom Kemer Gravenstraat, 8A Fast food - 273mDe Parel Marktplein, 45 2691BV 's-Gravenzande Telefoon: +31 174 412 795 E-mail: r.van.dop@hetnet.nl Openingstijden: Tu-Th,Sa 11:00-22:00; Fr 08:30-22:00; Su 14:00-21:00 Fast food - 264mÖzoba Turkse Bakkerij Graaf Florisplein, 36 Fast food - 322mPlaza Ricardo Langestraat, 76 Fast food - 242mNew York Pizza Graaf Florisplein, 18 2691ZW 's-Gravenzande Openingstijden: Mo-Su 16:00-22:00 Restaurant - 116mJust-In Gravenstraat, 2 Restaurant - 240mMuy Amigos Marktplein, 44 Restaurant - 210mDe Buren Marktplein, 21 Restaurant - 359mDe Spaansche Vloot Langestraat, 137 Restaurant - 157mPizzaria 't Breeje Durp Marktplein, 34 Restaurant - 341mPizzaria La Gondola Graaf Willem II straat, 53 Restaurant - 389mBistro De Herberg Langestraat, 199A Restaurant - 373mChin. Ind. Restaurant Man Wah Langestraat, 185 Restaurant - 321mBrasserie de Dames Langestraat, 74A 2691BJ 's-Gravenzande Telefoon: +31 174 413 090 Kroeg - 156mCafé Beurs Vaartplein, 16 Kroeg - 159mDartcafé De Vaart Vaartplein, 10 Café - 207mEetcafe De Witte Marktplein, 26 Café - 298mBrownies & Downies Graaf Willem II straat, 43 2691MW 's-Gravenzande Telefoon: +31 174 785 871 Openingstijden: Mo-Fr 09:00-17:30; Sa 10:00-17:30 Café - 356mCroissanterie En Passant Langestraat, 163Anderen Recycling - 140m - Rederijkerslaan, 2 Recycling - 192m - Graaf Florisplein Recycling - 204m - Graaf Florisplein, 6-8 Recycling - 201m - Graaf Florisplein, 6-8 Recycling - 199m - Graaf Florisplein, 6-8 Recycling - 196m - Graaf Florisplein, 6-8 Recycling - 194m - Graaf Florisplein Marktplaats - 267mMarktplein Marktplein shop-perfumery - 369mParfumerie & Cadeau L’Odeur van de Kasteelestraat, 1 2691ZL 's-Gravenzande Telefoon: +31 174 413 138 shop-cheese - 228mKaasmester Richard Graaf Willem II straat, 18 2691MW 's-Gravenzande office-estate_agent - 541m - van de Kasteelestraat, 56A Publiek gebouw - 561m - van de Kasteelestraat, 75 Toiletten - 211m - - publieke toegang - geen kosten Graaf Florisplein, 6-8 Prullenbak - 136m - Gravenstraat, 14 Verbonden straten Lijst van straten en pleinen verbonden met
Veilingkade