Oude Veiling, Midden-Delfland (Ter Lucht)
U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Oude Veiling te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Dichtstbijzijnde Genoemd gebouwen
- Leeuwenhof - 110 m
Diensten in de buurt van Oude Veiling
Auto
- Parkeren - 37m
N468
Oude Veiling - Parkeren - 160m
- - Parkeren - 341m
Kerkweg, 41 - Parkeren - 372m
TOP Maasland
Kortebuurt - Carwash - 530m
Shell
Laan 1940-1945, 1
Openingstijden: 06:00-22:00 - Benzinestation - 526m
Shell Maasland - Shell
Laan 1940-1945, 1 3141RE Maassluis
Vrije tijd
- het schieten - 517m
Schietsportvereniging Prins Hendrik
Sportlaan, 12 3141XN Maassluis
Restauratie
- Fast food - 229m
Brasserie De Afrit
Kortebuurt, 16e 3155EH Maasland - Restaurant - 192m
't Sonnetje
Kortebuurt, 15 3155EG Maasland - Kroeg - 318m
't Wapen van Maeslant
Kerkweg, 42 3155EE Maasland
Openingstijden: Mo 12:00-24:00; Tu-Su 00:00-01:00,10:00-24:00
Transport
- Fietsparkeren - 226m
- - geen kosten
Kortebuurt, 16e
Toerisme
- Kunstwerk - 159m
Kunstkoe
Oude Veiling - Kunstwerk - 357m
Laan 1940-1945
Kunstwerk is een beting. Dit is een stalen constructie, die op het achterdek van sleepboten staat. De constructie is een verwijzing naar het sleepvaartverleden van Maassluis. - Toeristische Informatie - 441m
TOP Maasland
Kortebuurt
Anderen
- Veterinaire - 298m
Dierenkliniek de Delta
Foppenpolder, 1 3155EA Maasland - Drinkwater - 445m
- - Evides
Kortebuurt - Recycling - 511m
- - Avalex
Kluishof, 21