Startpagina » Zuid-Holland » Midden-Delfland » Ter Lucht » Oude Veiling

Oude Veiling, Midden-Delfland (Ter Lucht)

U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Oude Veiling te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer

Dichtstbijzijnde Genoemd gebouwen

  • Leeuwenhof - 110 m

Diensten in de buurt van Oude Veiling

Klik op het selectievakje naast de naam van de dienst om de locatie van de geselecteerde services op de kaart weer te geven.

Filteren op categorie:

Auto

  • Parkeren - 37m
    N468
    Oude Veiling
  • Parkeren - 160m
  • Parkeren - 341m
    Kerkweg, 41
  • Parkeren - 372m
    TOP Maasland
    Kortebuurt
  • Carwash - 530m
    Shell
    Laan 1940-1945, 1
    Openingstijden: 06:00-22:00
  • Benzinestation - 526m
    Shell Maasland - Shell
    Laan 1940-1945, 1 3141RE Maassluis

Vrije tijd

  • het schieten - 517m
    Schietsportvereniging Prins Hendrik
    Sportlaan, 12 3141XN Maassluis

Restauratie

  • Fast food - 229m
    Brasserie De Afrit
    Kortebuurt, 16e 3155EH Maasland
  • Restaurant - 192m
    't Sonnetje
    Kortebuurt, 15 3155EG Maasland
  • Kroeg - 318m
    't Wapen van Maeslant
    Kerkweg, 42 3155EE Maasland
    Openingstijden: Mo 12:00-24:00; Tu-Su 00:00-01:00,10:00-24:00

Transport

  • Fietsparkeren - 226m
    - - geen kosten
    Kortebuurt, 16e

Toerisme

  • Kunstwerk - 159m
    Kunstkoe
    Oude Veiling
  • Kunstwerk - 357m
    Laan 1940-1945
    Kunstwerk is een beting. Dit is een stalen constructie, die op het achterdek van sleepboten staat. De constructie is een verwijzing naar het sleepvaartverleden van Maassluis.
  • Toeristische Informatie - 441m
    TOP Maasland
    Kortebuurt

Anderen

  • Veterinaire - 298m
    Dierenkliniek de Delta
    Foppenpolder, 1 3155EA Maasland
  • Drinkwater - 445m
    - - Evides
    Kortebuurt
  • Recycling - 511m
    - - Avalex
    Kluishof, 21

Verbonden straten

Lijst van straten en pleinen verbonden met Oude Veiling

 OSM Etiketten

bicycleuse_sidepath
bridgeja
type straatsecundair
lanes2
layer1
maxspeed50
naamOude Veiling