Astertuin, Zoetermeer (Segwaert)
U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Astertuin te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Dichtstbijzijnde Genoemd gebouwen
- Ichthus - 112 m
Diensten in de buurt van Astertuin
Auto
- Parkeren - 463m
Lijsterveld - parkeerplaats - 350m
Meeuwenveld
Banken
- Geldautomaat - 375m
- - ING
Meeuwenveld, 7
Huizen van Aanbidding
- Gebedsruimte - 112m
Ichthus (christian - protestant)
Parkdreef, 258
Scholen
- School - 294m
Oranje Nassau College - Unicoz
Parkdreef, 282 2724EZ Zoetermeer
Telefoon: +31 79 341 1041
E-mail: parkdreef@onc.unicoz.nl
locatie Parkdreef, mavo havo vwo technasium
Handel
- Fietsen - 405m
Van der Velden
Parkdreef, 142 2724EK Zoetermeer - Kapper - 351m
Barbershop Amigos
Parkdreef, 144 2724EW Zoetermeer - Kapper - 356m
Chaplin Hairstyling
Meeuwenveld, 18 2727AK Zoetermeer - bazaar - 416m
Action
Meeuwenveld, 3 2727AK Zoetermeer - Boekenwinkel - 386m
The Readshop
Meeuwenveld, 7 2727AK Zoetermeer
Telefoon: +31 79 341 8364
Openingstijden: Mo 11:30-17:30; Tu-Fr 08:30-17:30; Sa 09:00-17:00 - Supermarkt - 402m
Jumbo
Meeuwenveld, 8 2727AK Zoetermeer - Bakkerij - 413m
Bakker Ammerlaan
Meeuwenveld, 5 2727AK Zoetermeer
Telefoon: +31 79 341 7833
E-mail: info@bakkerammerlaan.nl
Vrije tijd
- Basketbal - 424m
Parkdreef - Tafeltennis - 561m
Vuurdoornpark
Restauratie
- Fast food - 364m
Karadag Foods
Meeuwenveld, 16 2727AK Zoetermeer - Fast food - 385m
Toko Kampoeng Daun
Velddreef, 175 2727CE Zoetermeer - Kroeg - 377m
O1NE Lounge
Meeuwenveld, 9 2727AK Zoetermeer - Restaurant - 322m
Asia
Parkdreef, 198
Gezondheid
- Tandarts - 469m
Von Brucken Fock
Parkdreef, 52
Nutsbedrijven
- gemeenschapscentrum - 478m
Buurthuis 't Weideveld
Koeienweide, 2 - kinderopvang - 622m
Speelhuis De Kleuterkabouter - Kern Kinderopvang
Velddreef, 326
Transport
- Fietsparkeren - 343m
Goudsbloemtuin
Anderen
- Sociale faciliteit - 420m
Ipse de Bruggen - Siejoe
Vuurdoornpark, 114 - Drinkwater - 409m
- - Dunea
Parkdreef - Laadstation - 196m
- - publieke toegang
Tuindreef - Laadstation - 311m
- - publieke toegang
Meeuwenveld - Laadstation - 305m
- - publieke toegang
Meeuwenveld - Recycling - 269m
- - gemeente Zoetermeer
Meeuwenveld - Recycling - 275m
- - gemeente Zoetermeer
Meeuwenveld - office-company - 429m
Chinese Medical Development Center
Parkdreef, 58 - shop-cheese - 405m
Krijgsman Kaasspecialist
Meeuwenveld, 6 2727AK Zoetermeer - Prullenbak - 417m
Parkdreef