Asterstraat, Valkenburg aan de Geul (Valkenburg, Stoepert)
U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Asterstraat te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Diensten in de buurt van Asterstraat
Accommodatie
- Hotel - 254m
Tummers
Stationsstraat, 21 6301EZ Valkenburg
Auto
- Parkeren - 72m
Hortensiastraat - Parkeren - 283m
P+R Spoorlaan - Q-Park - publieke toegang - fee
Sittarderweg - Parkeren - 322m
Wehryweg - Parkeren - 166m
Napoleonstraat - Auto Reparatie - 569m
Olympia
Nieuweweg, 38 6301EV Valkenburg - Parking entrance - 507m
Op de Rijsecamp, 3
Restauratie
- Restaurant - 287m
Stationnerie
Stationsstraat, 10 6301EZ Valkenburg - Restaurant - 383m
Brand Eethoes
Stationsstraat, 15A
Gezondheid
- Dokter - 614m
Huisartsenpraktijk Valkenburg
Broekhem, 2 6301HH Valkenburg
Telefoon: +31 43 601 2892
Openingstijden: Mo-Fr 08:00-17:00
Nutsbedrijven
- Stadhuis - 319m
Stadhuis Valkenburg aan de Geul - Gemeente Valkenburg aan de Geul
Geneindestraat, 4 6301HC Valkenburg
Telefoon: +31 43 609 9292
E-mail: info@valkenburg.nl - Brievenbus - 278m
Goudenregenstraat - Brievenbus - 364m
Stationsstraat - Politie - 626m
Politiebureau Valkenburg - Nationale Politie
Nieuweweg, 24 6301ET Valkenburg
Openingstijden: Mo-Fr 09:00-17:00
Transport
- Fietsparkeren - 392m
Stationsstraat - Fietsverhuur - 434m
OV-fiets
Stationsstraat
Anderen
- grashockey - 667m
VHV Sjinborn
Pastoor Janssensweg - kloosters - 512m
Sint Jozefklooster
Kloosterweg, 34 - Schuilplaats - 219m
Stationsstraat, 10B - Drinkwater - 329m
- - WML Limburgs drinkwater
Stationsstraat