Asterplein, Gemeente Den Helder (Den Helder, Tuindorp-Oost)
U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Asterplein te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Diensten in de buurt van Asterplein
Accommodatie
- Gasthuis - 249m
BBSTUDIO3
Brakkeveldweg, 164 1782AL Den Helder
Auto
- Benzinestation - 529m
Tango Den Helder - Tango
Kievitstraat, 2 1781ZE Den Helder
Telefoon: +31 70 315 2500
Openingstijden: 24/7 - Parkeren - 460m
Kievitstraat
Huizen van Aanbidding
- Gebedsruimte - 657m
Gereformeerde Gemeente Den Helder (christian - reformed)
Reigerstraat, 86
Scholen
- School - 174m
Basisschool Floriant - Meerwerf
Brakkeveldweg, 51 - College - 714m
Vonk (ROC Kop van Noord-Holland)
Meeuwenstraat
Handel
- Tabak - 244m
Tabakshop Tuindorp
Brakkeveldweg, 162 Den Helder - Kapper - 190m
Herenkapsalon Peter Muller
Brakkeveldweg, 71A 1782AE Den Helder - Kapper - 245m
Kapsalon Diamant
Brakkeveldweg, 156 1782AL Den Helder - dierenwinkel - 243m
Ras
Brakkeveldweg, 160 1782AL Den Helder - Kledingwinkel - 194m
Winkeltje van Jo
Brakkeveldweg, 55 1782AE Den Helder - tatoeëren - 194m
Tattoo Bas
Brakkeveldweg, 57 1782AE Den Helder - Gemak winkel - 190m
Toko Yan Yan Lam
Brakkeveldweg, 67-69 1782AE Den Helder
Restauratie
- Restaurant - 192m
Delicate Sushi en Bento
Brakkeveldweg, 65 1782AE Den Helder - Fast food - 254m
Broodje Toppie
Brakkeveldweg, 138 1782AL Den Helder - Kroeg - 189m
Café Hoekie Tuinstraat
Brakkeveldweg, 73 1782AE Den Helder
Toerisme
- Toeristische gezichtspunt - 375m
Anderen
- Klok - 207m
Brakkeveldweg, 51 - Prullenbak - 347m
- - Sociale faciliteit - 258m
Dagbesteding en Knaagdierenrijk Manuela
Brakkeveldweg, 134 1782AK Den Helder - uitzendbureaus - 245m
LCS Klussenbedrijf
Brakkeveldweg, 154 1782AL Den Helder